LUKS Czermna Kudowa Zdrój - strona nieoficjalna

galeria »   relacja »

LUKS-Sparta(5 kolejka 17.09.2017)
Ładowanie...

Czermna jedzie po punkty?

• autor: luksczermna, 2017-09-21 21:57

W 6. kolejce LUKS zagra na wyjeździe z Zrzeszonymi, w niedzielę o godzinie 16:00. Czermna dobrze rozpoczęła sezon. Niwa zdobyła jedynie komplet punktów z Igliczną na inaugurację rozgrywek. Następnie doznawała serię samych porażek. Czermnianie spisują się dobrze i jak na razie pokazują przyzwoitą grę. W tym meczu są faworytem. Jeśli sobie z tym poradzą, powinni wygrać. Muszą udowodnić swoją wyższość na boisku, co nie zawsze jest takie łatwe i proste.

TRENINGI !!!

• autor: gorset84, 2017-09-17 22:00

TRENINGI:

Poniedziałek, środa, piątek  18:00   BOISKO W CZERMNEJ

Zapraszamy wszystkich chętnych. Obecność zawodników LUKS-u jest oczywiście obowiązkowa!

LUKS pokazał charakter!

• autor: luksczermna, 2017-09-17 13:47

Po dramatycznym pojedynku, LUKS pokonał Spartę Stary Waliszów 3:2. Losy spotkania ważyły się do samego końca, jednak to czermnianie wywalczyli komplet punktów. Bramki dla zwycięzców zdobyli Marcin Mierzwa(dwie) i Tadeusz Śledź.  Dzięki temu zwycięstwu Czermna umocniła się na trzecim miejscu w tabeli.

ZAPRASZAMY DO GALERII Z MECZU(link)

Ze Spartą na własnym boisku

• autor: luksczermna, 2017-09-14 12:23

W 5. kolejce LUKS zagra u siebie ze Spartą, w niedzielę o godzinie 12. Po ostatniej okazałej wygranej, czermnianie mają apetyt na kolejne punkty. Nie można jednak lekceważyć rywala, ponieważ do tej pory przegrał jedynie z pretendentami do awansu - Zjednoczonymi i Trojanem! Stary Waliszów jest w zasięgu i trzeba na nich uważać. Czermna chcąc myśleć o czołowej trójce, musi takie spotkania po prostu wygrywać.

Pewne zwycięstwo Czermnej

• autor: gorset84, 2017-09-10 20:17

LUKS Czermna po dobrym meczu wygrał na boisku vice-lidera Zamku Trzebieszowice 3:0. Wynik świetny, trzy punkty zdobyte tylko skuteczność do poprawy ponieważ trzy bramki to najniższy wynik kary dla przeciwników. Jednym z bohaterów spotkania był bramkarz Czermnej Dawid Maszczak który przy stanie 0:0 obronił rzut karny. Bramki dla LUKS-u zdobyli Daniel Jagiełło, Krzysztof Szpila oraz Tadeusz Śledź.

GOL DANIELA JAGIEŁŁY Z 34. MIN. (VIDEO)(link)

RADOŚĆ PIŁKARZY CZERMNEJ PO MECZU(VIDEO)(link)

ZAPRASZAMY DO GALERII Z MECZU(link)

Trudny wyjazd do Trzebieszowic

• autor: luksczermna, 2017-09-07 21:37

W 4. kolejce LUKS zagra na wyjeździe z Zamkiem, w niedzielę o godzinie 16:00. Lekko nie będzie, ponieważ Trzebieszowice dobrze rozpoczęły rozgrywki. Do tej pory jeszcze nie przegrali. Czermna w ostatnim meczu dostała lekcje futbolu. W tamtym spotkaniu było widać momentami dobrą grę, ale brakowało skuteczności. Miejmy nadzieję, że czermnianie skorygują błędy, wyciągną wnioski i wywalczą kolejny punkty.

WYJAZD AUTOBUSEM O 13:50 SPOD "KAROLINKI".  USŁUGĘ REALIZUJE "TRANS-TOUR"

PAMIĘTAMY O DOWODACH OSOBISTYCH!

Mecz 2016-05-22, 15:00

herb Huragan Bożków 2:5 herb LUKS Czermna
Huragan Bożków   LUKS Czermna

Trans-Tour

LUKS Czermna 3:2 Sparta Stary Waliszów
Zrzeszeni N - W - CH Niwa 1:6 Trojan Lądek Zdrój
Igliczna Wilkanów 1:7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zamek II Gorzanów 1:6 Zamek Trzebieszowice

Zamek Trzebieszowice - Igliczna Wilkanów
Trojan Lądek Zdrój - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Sparta Stary Waliszów - Zamek II Gorzanów
Zrzeszeni N - W - CH Niwa - LUKS Czermna

Co jest siłą naszej strony?

Które miejsce zajmie LUKS w lidze