statystyki szczegółowe

Aktualności

Czermna nadal zwycięska

• autor: gorset84, 2018-09-16 17:29

LUKS Czermna pokonał vice lidera z Braszowic 2:1 pozostając samotnie na pierwszym miejscu w tabeli. Bohaterem gospodarzy został Septimiu Molnar który strzelił obie bramki.

ZAPRASZAMY DO GALERII Z MECZU(link)

Na spotkanie 3 kolejki z Czarnymi Braszowice zgłosiło się 16 zawodników LUKS-u. W porównaniu z ostatnim meczem zaszła jedna zmiana w pierwszym składzie: Łukasza Bazelę zastąpił Łukasz Bohuń. Wśród zawodników rezerwowych po raz pierwszy w tym sezonie pojawił się Kacper Rybitwa. W kadrze w ogóle zabrakło Łukasza Otermana biorącego ślub.

Czermna mogła i powinna otworzyć wynik już w pierwszych minutach! Najpierw Tadeusz Śledź trafił piłką tylko w słupek a chwilę potem Mateusz Gnojnicki nie potrafił wygrać pojedynku sam na sam z bramkarzem Czarnych. Od tego momentu lekką przewagę osiągnęli goście lecz nie była jakaś szarża a jedynie częstsze posiadanie piłki. Jednak to w 34. min.  LUKS wyszedł na prowadzenie! Podanie Mateusza Gnojnickiego wykorzystał Septimiu Molnar i po ładnej akcji Czermna wygrywała do przerwy 1:0.

W drugiej części meczu Braszowice wyrównały stan rywalizacji. W 57. min. po rzucie rożnym zawodnik gości strzałem głową pokonał bramkarza Czermnej. LUKS się nie poddawał i przeważał przede wszystkim w środku boiska dążąc do kolejnego gola. Udało się dopiero w 72. min. kiedy to w polu karnym faulowany był Septimiu Molnar. Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość z jedenastu metrów, strzelając swoją drugą bramkę dla gospodarzy. Po dobrym meczu LUKS Czermna zasłużenie wygrał z Czarnymi Braszowice 2:1.

LUKS CZERMNA  -  CZARNI BRASZOWICE  2:1 (1:0)