statystyki szczegółowe

Aktualności

Wysokie zwycięstwo ze Spartą

• autor: gorset84, 2018-09-30 14:31

Świetny wynik uzyskali piłkarze LUKS-u Czermna w Starym Waliszowie.  Po piorunującej końcówce meczu rozstrzelali Spartę 4:0!!! Wynik o tyle ważny gdyż dzisiejszy rywal był najbliższym sąsiadem w tabeli lidera z Czermnej. Bramkami podzielili się Tomasz Mikołajczyk(dwie), Mateusz Gnojnicki oraz Tadeusz Śledź.

ZAPRASZAMY DO GALERII Z MECZU(link)

ZOBACZ PIERWSZĄ BRAMKĘ MECZU(link VIDEO)

SPONSOREM WYJAZDU NA MECZ BYŁ : KANTOR "EURO" ARTUR ADAMOWICZ

KUDOWA ZDRÓJ, UL. SŁONE 19 (OBOK STACJI DIAGNOSTYCZNEJ)

TEL. 603 929 785

Na spotkanie 5. kolejki pojechało 17 zawodników LUKS-u Czermna. W tej grupie znalazł się m.in. Dawid Drzewiecki i Michał Puk a zabrakło przede wszystkim Jędrzeja Śliwy i Jacka Olszowego. Tym razem w pierwszym składzie wyszedł Dawid Maszczak a Kamil Żygadło rozpoczął wśród rezerwowych.

Pierwsza część meczu nie dostarczyła praktycznie żadnych emocji. Słaba gra obu zespołów przynosiła przede wszystkim chaos i wiele strat piłki. Dopiero w 26. min. wydarzyło się coś warte odnotowania. Piłkę po dośrodkowaniu Łukasza Otermana przedłużył Wojciech Jesionowski sprawiając wiele kłopotów bramkarzowi gospodarzy co skrzętnie wykorzystał Mateusz Gnojnicki otwierając wynik meczu. Po pierwszej połowie LUKS wygrywał ze Spartą 1:0.

Druga część meczu lepiej rozpoczęli waliszowianie. Czermna nie mogła wejść w tzw.swoją grę. Ale im dłużej piłkarze grali, tym lepiej zaczął wyglądać LUKS. W 65. min. Tomasz Mikołajczyk wykorzystał spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy i podwyższył prowadzenie. Chwilę potem ten sam zawodnik strzelił trzecią bramkę po dośrodkowaniu Tadeusza Śledzia. To nie było wszystko co LUKS miał dziś do pokazania. W  85. min. oglądaliśmy najładniejszą bramkę meczu. Po serii dokładnych podań z piłką w polu karnym znalazł się Tomasz Mikołajczyk wycofując ją do Tadeusza Śledzia, który z 15. metrów zdobył czwartego gola. Zakończył on dorobek strzelecki Czermnej w tym spotkaniu. Po świetnej drugiej połowie LUKS wygrał ostatecznie ze Spartą 4:0.

SPARTA STARY WALISZÓW  -  LUKS CZERMNA  0:4 (0:1)