statystyki szczegółowe

Aktualności

Orzeł rozstrzelany

• autor: gorset84, 2018-10-21 15:17

Ostre strzelanie urządzili sobie dziś piłkarze LUKS-u Czermna. Po praktycznie perfekcyjnym meczu wygrali z Orłem Mąkolno aż 9:1 !!! Gole w tym meczu strzelali: Tomasz Mikołajczyk (trzy), Mateusz Gnojnicki (dwa) (VIDEO), Łukasz Oterman (dwa) oraz po jednej Marcin Mierzwa i Jędrzej Śliwa(VIDEO).

ZAPRASZAMY DO GALERII Z MECZU(link)

Kadra Czermnej na ten mecz została wzmocniona nieobecnymi ostatnio Septimiu Molnarem , Jackiem Olszowym i Łukaszem Otermanem. Zabrakło przede wszystkim bramkarza Kamila Żygadły.

Spotkanie świetnie rozpoczęli gospodarze bo już w drugiej minucie Tomasz Mikołajczyk dał swojej drużynie prowadzenie. Goście ograniczali się do przeszkadzania Czermnej w rozgrywaniu piłki i często robili to na krawędzi przepisów. Realnie rzecz biorąc Orzeł przestał "grać" po dwudziestu minutach. LUKS zupełnie zdominował rywala co musiało przynieść efekt bramkowy.  W 31. min. Mateusz Gnojnicki zdobył gola strzelając nie do obrony z rzutu wolnego(ZOBACZ GOL). Chwilę potem po serii błędów defensywy Orła Tomasz Mikołajczyk strzałem głową  podwyższył na 3:0! W 44. min. byliśmy świadkami najładniejszej akcji meczu! Po serii pięciu dokładnych podań, Marcin Mierzwa zdobył czwartego gola. Był to premierowy gol kapitana Czermnej w tym sezonie. Tuż przed przerwą LUKS dobił rywala aplikując mu kolejną bramkę za sprawą Tomasza Mikołajczyka. Po pierwszej połowie Czermna wygrywała z Mąkolnem 5:0!

Drugą odsłonę spotkania równie dobrze rozpoczęli gospodarze. W 49. min. Łukasz Oterman przymierzył z 16 metrów po czym wpadł w objęcia kolegów z drużyny. Czermna nie zwalniała tempa! Kolejną bramkę w meczu a już piętnastą w rozgrywkach strzelił Mateusz Gnojnicki i wynik brzmiał 7:0. Chwilę potem Jędrzej Śliwa w sytuacji sam na sam z golkiperem Mąkolna podwyższył wynik(ZOBACZ GOL). W 71. min. Orzeł wykorzystał rozluźnienie strzelając honorową bramkę. LUKS zakończył kanonadę dziesięć minut później kiedy to pięknego gola strzelił Łukasz Oterman, lobując bramkarza gości. Po fantastycznie rozegranym spotkaniu LUKS Czermna rozgromił  Orła Mąkolno 9:1.

LUKS CZERMNA  -  ORZEŁ MĄKOLNO  9:1 (5:0)